Оберіть розділ
Шановні друзі,
Ще нагадуємо про офіційну вимогу КСУ до МКФ про виключення з лав Федерації РКФ, як представника держави-агресора, та БКО, як представника країни-посібника держави-агресора. Від початку широкомасштабного нападу росії ми ведемо підготовку до відповідного голосування на засіданні Генеральної Асамблеї МКФ, що запланована на червень місяць. І для цього ми збираємо повну інформацію про злочини нелюдів проти української кінології. Тож нам дуже потрібна ваша допомога. Будь ласка, заповніть гугл-форму, якщо ви втратили здоров’я, домівку, племінних тварин, розплідник, приплод тощо, а також були змушені полишити свій дім через дії рашистських окупантів та їхніх білоруських посіпак.
Дуже вдячні тим, хто вже це зробив! Дякуємо за ваші пости-зізнання та численні коментарі у соц.мережах, але будемо безмежно вдячні, якщо ви надішлете також інформацію про події нам листом на електронну пошту: .
Ми маємо зафіксувати кожен злочин рашистів проти наших членів, наших собак і нашого собаківництва. Весь кінологічний світ має побачити, що війна в Україні – це не якась там політика, а акт знищення нашої кінології, коли нас та наших безневинних тварин вбивають кулями та снарядами, ракетами та бомбами сотні тисяч росіян, що вдираються до нас з росії та білорусі. Винні в цьому жахливому злочині обов’язково мають бути покарані! Разом - переможемо!
Слава Україні! 

Повернення до списку

Авторизація
Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Розсилка